Resultat Total - Officiel |
Stævne navn | Begynderstævne 5 2010-2011 | Udskriftsdato | 07 maj 2011 | |||
Stævne by | Struer | Udskriftstidspunkt | 12:34 | |||
Arrangør | Struer Svømmeklub og område Midt Vest | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 07 maj 2011 |
Løb 1, 25m Butterfly Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Frederikke Nielsen | 2000 | Egvad Svømmeklub | 22.87 | ||||||
2 | Naja Holmgaard | 2001 | Struer Svømmeklub | 22.92 | ||||||
3 | Caroline Clausen | 2000 | Herning Svømmeklub | 23.53 | ||||||
4 | Amalie Søby Mortensen | 2001 | Herning Svømmeklub | 24.32 | ||||||
5 | Camilla Madvig | 2000 | Herning Svømmeklub | 24.84 | ||||||
6 | Lærke Kaarsholm Jakobsen | 2001 | Holstebro Svømme Club | 25.25 | ||||||
7 | Isabella Bach | 2002 | Holstebro Svømme Club | 26.00 | ||||||
8 | Line Mia Jensen | 2000 | Herning Svømmeklub | 29.07 | ||||||
9 | Thea Søe Bach | 2002 | Thisted Svømmeklub | 29.70 | ||||||
10 | Sofie Astrup | 2001 | Struer Svømmeklub | 36.67 | ||||||
Løb 2, 25m Butterfly Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Arnas Jefimanka | 1999 | Herning Svømmeklub | 19.12 | ||||||
2 | Mikkel Thagaard Jakobsen | 2000 | Struer Svømmeklub | 21.32 | ||||||
3 | Oliver Bech | 2000 | Thisted Svømmeklub | 23.03 | ||||||
4 | Magnus Vestbjerg-Nielsen | 1999 | Thisted Svømmeklub | 23.99 | ||||||
5 | Mark Jensby Madsen | 1999 | Thisted Svømmeklub | 24.61 | ||||||
6 | Anders Thingstrup Mehlsen | 2001 | Herning Svømmeklub | 25.02 | ||||||
7 | Victor Bjerre | 2001 | Herning Svømmeklub | 25.66 | ||||||
8 | Lukas Møller | 2000 | Herning Svømmeklub | 25.85 | ||||||
9 | Jeppe Stensfeldt | 2000 | Herning Svømmeklub | 26.32 | ||||||
10 | Magnus Vilsgaard Nyggaard | 2001 | Struer Svømmeklub | 27.88 | ||||||
11 | Mathias Mortensen | 2002 | Herning Svømmeklub | 28.34 | ||||||
12 | Aksel Dam | 2000 | Herning Svømmeklub | 37.61 | ||||||
Løb 3, 25m Brystsvømning Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Katharina L Hammer | 1999 | Struer Svømmeklub | 22.08 | ||||||
2 | Iben Damsgaard | 2000 | Skive Svømmeklub Poseidon | 22.90 | ||||||
3 | Anne Sofie V. Sølvkjær | 2000 | Thisted Svømmeklub | 24.87 | ||||||
4 | Katrine Bjørg Pedersen | 1999 | Durup IF | 25.13 | ||||||
5 | Naja Holmgaard | 2001 | Struer Svømmeklub | 25.17 | ||||||
6 | Camilla Madvig | 2000 | Herning Svømmeklub | 25.91 | ||||||
7 | Andrea K. Pedersen | 2000 | Durup IF | 26.58 | ||||||
8 | Anja Malczynska | 2001 | Holstebro Svømme Club | 26.90 | ||||||
9 | Amalie Søby Mortensen | 2001 | Herning Svømmeklub | 27.02 | ||||||
10 | Frederikke Nielsen | 2000 | Egvad Svømmeklub | 28.48 | ||||||
11 | Alberte N. Kristensen | 1999 | Durup IF | 29.21 | ||||||
12 | Johanne Kappel | 1999 | Thisted Svømmeklub | 29.57 | ||||||
13 | Natashja Hansen | 2001 | Egvad Svømmeklub | 29.67 | ||||||
14 | Line Mia Jensen | 2000 | Herning Svømmeklub | 29.96 | ||||||
15 | Cecilie Thuesen | 2002 | Herning Svømmeklub | 30.59 | ||||||
16 | Caroline Clausen | 2000 | Herning Svømmeklub | 31.57 | ||||||
17 | Freja Due Hussak | 0 | Herning Svømmeklub | 31.93 | ||||||
18 | Linea Pinnerup | 2002 | Struer Svømmeklub | 33.80 | ||||||
19 | Camilla S Mortensen | 2003 | Struer Svømmeklub | 33.82 | ||||||
20 | Sofie B Larsen | 2000 | Struer Svømmeklub | 34.16 | ||||||
21 | Sarah Bryld Jensen | 2001 | Egvad Svømmeklub | 37.88 | ||||||
22 | Camilla Kjær | 2003 | Thisted Svømmeklub | 39.50 | ||||||
23 | Sofie Astrup | 2001 | Struer Svømmeklub | 39.59 | ||||||
24 | Maja Stie Svensgaard | 2002 | Struer Svømmeklub | 40.36 | ||||||
25 | Anna Pedersen | 2001 | Struer Svømmeklub | 42.67 | ||||||
Løb 4, 25m Brystsvømning Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Arnas Jefimanka | 1999 | Herning Svømmeklub | 23.45 | ||||||
2 | Kristian Avnskov Pedersen | 2000 | Skive Svømmeklub Poseidon | 24.26 | ||||||
3 | Mark Jensby Madsen | 1999 | Thisted Svømmeklub | 24.61 | ||||||
4 | Morten Husted | 2000 | Skive Svømmeklub Poseidon | 25.13 | ||||||
5 | Mikkel Thagaard Jakobsen | 2000 | Struer Svømmeklub | 25.23 | ||||||
6 | Oliver Bech | 2000 | Thisted Svømmeklub | 26.07 | ||||||
7 | Jacob Nyvang Jensen | 1999 | Thisted Svømmeklub | 27.09 | ||||||
8 | Anders Thingstrup Mehlsen | 2001 | Herning Svømmeklub | 27.29 | ||||||
9 | Mathias Rasmussen | 2001 | Holstebro Svømme Club | 28.08 | ||||||
10 | Jacob Thesbjerg | 2003 | Struer Svømmeklub | 28.33 | ||||||
11 | Magnus Vestbjerg-Nielsen | 1999 | Thisted Svømmeklub | 28.38 | ||||||
12 | Alexander Dahl | 2000 | Thisted Svømmeklub | 28.79 | ||||||
13 | Jeppe Stensfeldt | 2000 | Herning Svømmeklub | 29.02 | ||||||
14 | Victor Bjerre | 2001 | Herning Svømmeklub | 29.46 | ||||||
15 | Mathias Mortensen | 2002 | Herning Svømmeklub | 32.02 | ||||||
16 | Mads Godiksen | 2001 | Struer Svømmeklub | 34.36 | ||||||
17 | Magnus Hilstrøm | 2001 | Thisted Svømmeklub | 40.42 | ||||||
18 | Gustav Sebastian Hoxer | 2005 | Thisted Svømmeklub | 53.12 | ||||||
19 | Aksel Dam | 2000 | Herning Svømmeklub | 53.47 | ||||||
Løb 5, 100m Medley Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Camilla Madvig | 2000 | Herning Svømmeklub | 1:53.39 | ||||||
2 | Amalie Søby Mortensen | 2001 | Herning Svømmeklub | 1:54.73 | ||||||
3 | Caroline Clausen | 2000 | Herning Svømmeklub | 2:08.20 | ||||||
4 | Line Mia Jensen | 2000 | Herning Svømmeklub | 2:16.38 | ||||||
Løb 6, 100m Medley Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Arnas Jefimanka | 1999 | Herning Svømmeklub | 1:48.95 | ||||||
2 | Oliver Bech | 2000 | Thisted Svømmeklub | 1:56.95 | ||||||
3 | Magnus Vestbjerg-Nielsen | 1999 | Thisted Svømmeklub | 1:57.66 | ||||||
4 | Victor Bjerre | 2001 | Herning Svømmeklub | 2:03.91 | ||||||
5 | Lukas Møller | 2000 | Herning Svømmeklub | 2:05.59 | ||||||
6 | Anders Thingstrup Mehlsen | 2001 | Herning Svømmeklub | 2:05.97 | ||||||
7 | Anders Storgaard Nielsen | 2000 | Thisted Svømmeklub | 2:18.33 | ||||||
8 | Jens Jacob Ludvigsen | 2001 | Struer Svømmeklub | 2:26.24 | ||||||
9 | Mathias Mortensen | 2002 | Herning Svømmeklub | 2:32.71 | ||||||
10 | Andreas Thesbjerg | 2001 | Struer Svømmeklub | 2:41.66 | ||||||
11 | Jacob Thesbjerg | 2003 | Struer Svømmeklub | 2:46.08 | ||||||
- | Aksel Dam | 2000 | Herning Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Katrine Bjørg Pedersen | 1999 | Durup IF | 50.90 | ||||||
2 | Camilla Madvig | 2000 | Herning Svømmeklub | 53.02 | ||||||
3 | Thea Søe Bach | 2002 | Thisted Svømmeklub | 54.43 | ||||||
4 | Johanne Kappel | 1999 | Thisted Svømmeklub | 55.05 | ||||||
5 | Amalie Søby Mortensen | 2001 | Herning Svømmeklub | 56.07 | ||||||
6 | Caroline Clausen | 2000 | Herning Svømmeklub | 56.35 | ||||||
7 | Anja Malczynska | 2001 | Holstebro Svømme Club | 57.15 | ||||||
8 | Freja Due Hussak | 0 | Herning Svømmeklub | 57.49 | ||||||
9 | Andrea K. Pedersen | 2000 | Durup IF | 57.85 | ||||||
10 | Sarah Bryld Jensen | 2001 | Egvad Svømmeklub | 59.16 | ||||||
11 | Alberte N. Kristensen | 1999 | Durup IF | 1:02.94 | ||||||
12 | Natashja Hansen | 2001 | Egvad Svømmeklub | 1:04.89 | ||||||
13 | Line Mia Jensen | 2000 | Herning Svømmeklub | 1:07.18 | ||||||
14 | Sofie B Larsen | 2000 | Struer Svømmeklub | 1:09.51 | ||||||
15 | Sofie Astrup | 2001 | Struer Svømmeklub | 1:09.99 | ||||||
16 | Cecilie Thuesen | 2002 | Herning Svømmeklub | 1:11.12 | ||||||
17 | Anna Pedersen | 2001 | Struer Svømmeklub | 1:12.56 | ||||||
18 | Camilla S Mortensen | 2003 | Struer Svømmeklub | 1:14.19 | ||||||
19 | Linea Pinnerup | 2002 | Struer Svømmeklub | 1:20.95 | ||||||
20 | Camilla Kjær | 2003 | Thisted Svømmeklub | 1:24.60 | ||||||
21 | Maja Stie Svensgaard | 2002 | Struer Svømmeklub | 1:24.63 | ||||||
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Jonas Lund | 1999 | Holstebro Svømme Club | 47.62 | ||||||
2 | Arnas Jefimanka | 1999 | Herning Svømmeklub | 51.49 | ||||||
3 | Jacob Agger | 2001 | Thisted Svømmeklub | 53.22 | ||||||
4 | Jeppe Stensfeldt | 2000 | Herning Svømmeklub | 54.03 | ||||||
5 | Mads F. Nielsen | 1999 | Durup IF | 54.32 | ||||||
6 | Oliver Veile | 2001 | Skive Svømmeklub Poseidon | 55.90 | ||||||
7 | Victor Bjerre | 2001 | Herning Svømmeklub | 1:00.92 | ||||||
8 | Lukas Møller | 2000 | Herning Svømmeklub | 1:01.07 | ||||||
9 | David Andresen | 2000 | Skive Svømmeklub Poseidon | 1:02.18 | ||||||
10 | Anders Storgaard Nielsen | 2000 | Thisted Svømmeklub | 1:02.51 | ||||||
11 | Magnus Kappel | 2003 | Thisted Svømmeklub | 1:05.89 | ||||||
12 | Anders Thingstrup Mehlsen | 2001 | Herning Svømmeklub | 1:07.22 | ||||||
13 | Jacob Thesbjerg | 2003 | Struer Svømmeklub | 1:07.74 | ||||||
14 | Mathias Mortensen | 2002 | Herning Svømmeklub | 1:10.40 | ||||||
15 | Andreas Thesbjerg | 2001 | Struer Svømmeklub | 1:14.55 | ||||||
16 | Aksel Dam | 2000 | Herning Svømmeklub | 1:21.32 | ||||||
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Katrine Bjørg Pedersen | 1999 | Durup IF | 43.39 | ||||||
2 | Naja Holmgaard | 2001 | Struer Svømmeklub | 43.84 | ||||||
3 | Anne Sofie V. Sølvkjær | 2000 | Thisted Svømmeklub | 44.27 | ||||||
4 | Frederikke Nielsen | 2000 | Egvad Svømmeklub | 45.30 | ||||||
5 | Camilla Madvig | 2000 | Herning Svømmeklub | 46.17 | ||||||
6 | Amalie Søby Mortensen | 2001 | Herning Svømmeklub | 46.64 | ||||||
7 | Johanne Kappel | 1999 | Thisted Svømmeklub | 48.41 | ||||||
8 | Iben Damsgaard | 2000 | Skive Svømmeklub Poseidon | 48.43 | ||||||
9 | Lærke Kaarsholm Jakobsen | 2001 | Holstebro Svømme Club | 48.60 | ||||||
10 | Freja Due Hussak | 0 | Herning Svømmeklub | 49.27 | ||||||
11 | Thea Søe Bach | 2002 | Thisted Svømmeklub | 49.76 | ||||||
12 | Caroline Clausen | 2000 | Herning Svømmeklub | 50.45 | ||||||
13 | Isabella Bach | 2002 | Holstebro Svømme Club | 52.15 | ||||||
14 | Natashja Hansen | 2001 | Egvad Svømmeklub | 54.20 | ||||||
15 | Line Mia Jensen | 2000 | Herning Svømmeklub | 55.31 | ||||||
16 | Sarah Bryld Jensen | 2001 | Egvad Svømmeklub | 55.72 | ||||||
17 | Marie Kæseler Nielsen | 2000 | Thisted Svømmeklub | 58.36 | ||||||
18 | Sofie Astrup | 2001 | Struer Svømmeklub | 1:10.36 | ||||||
19 | Anna Pedersen | 2001 | Struer Svømmeklub | 1:10.85 | ||||||
20 | Cecilie Thuesen | 2002 | Herning Svømmeklub | 1:11.16 | ||||||
21 | Sofie B Larsen | 2000 | Struer Svømmeklub | 1:11.71 | ||||||
22 | Linea Pinnerup | 2002 | Struer Svømmeklub | 1:18.19 | ||||||
23 | Camilla S Mortensen | 2003 | Struer Svømmeklub | 1:18.26 | ||||||
24 | Camilla Kjær | 2003 | Thisted Svømmeklub | 1:29.61 | ||||||
25 | Maja Stie Svensgaard | 2002 | Struer Svømmeklub | 1:32.36 | ||||||
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Arnas Jefimanka | 1999 | Herning Svømmeklub | 38.64 | ||||||
2 | Mikkel Thagaard Jakobsen | 2000 | Struer Svømmeklub | 40.48 | ||||||
3 | Jonas Lund | 1999 | Holstebro Svømme Club | 40.67 | ||||||
4 | Alexander Dahl | 2000 | Thisted Svømmeklub | 41.69 | ||||||
5 | Mark Jensby Madsen | 1999 | Thisted Svømmeklub | 42.80 | ||||||
6 | Oliver Bech | 2000 | Thisted Svømmeklub | 44.37 | ||||||
7 | Morten Husted | 2000 | Skive Svømmeklub Poseidon | 46.26 | ||||||
8 | Magnus Vestbjerg-Nielsen | 1999 | Thisted Svømmeklub | 46.83 | ||||||
9 | Kristian Avnskov Pedersen | 2000 | Skive Svømmeklub Poseidon | 48.00 | ||||||
10 | Mads F. Nielsen | 1999 | Durup IF | 49.11 | ||||||
11 | Victor Bjerre | 2001 | Herning Svømmeklub | 49.30 | ||||||
12 | Magnus Vilsgaard Nyggaard | 2001 | Struer Svømmeklub | 49.81 | ||||||
13 | Oliver Veile | 2001 | Skive Svømmeklub Poseidon | 50.14 | ||||||
14 | Lukas Møller | 2000 | Herning Svømmeklub | 50.27 | ||||||
15 | Anders Thingstrup Mehlsen | 2001 | Herning Svømmeklub | 50.32 | ||||||
16 | Jeppe Stensfeldt | 2000 | Herning Svømmeklub | 50.66 | ||||||
17 | Jacob Nyvang Jensen | 1999 | Thisted Svømmeklub | 50.74 | ||||||
18 | David Andresen | 2000 | Skive Svømmeklub Poseidon | 50.94 | ||||||
19 | Anders Storgaard Nielsen | 2000 | Thisted Svømmeklub | 52.40 | ||||||
20 | Mathias Rasmussen | 2001 | Holstebro Svømme Club | 54.21 | ||||||
21 | Mathias Mortensen | 2002 | Herning Svømmeklub | 56.22 | ||||||
22 | Sebastian Veile | 2003 | Skive Svømmeklub Poseidon | 56.25 | ||||||
23 | Jens Jacob Ludvigsen | 2001 | Struer Svømmeklub | 59.28 | ||||||
24 | Jacob Agger | 2001 | Thisted Svømmeklub | 59.41 | ||||||
25 | Jacob Thesbjerg | 2003 | Struer Svømmeklub | 1:03.58 | ||||||
26 | Andreas Thesbjerg | 2001 | Struer Svømmeklub | 1:07.36 | ||||||
27 | Magnus Hilstrøm | 2001 | Thisted Svømmeklub | 1:07.60 | ||||||
28 | Aksel Dam | 2000 | Herning Svømmeklub | 1:13.75 | ||||||
29 | Magnus Kappel | 2003 | Thisted Svømmeklub | 1:16.64 | ||||||
30 | Mads Godiksen | 2001 | Struer Svømmeklub | 1:23.09 | ||||||
31 | Gustav Sebastian Hoxer | 2005 | Thisted Svømmeklub | 1:48.21 | ||||||
- | Christian Hovmark | 2001 | Thisted Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Katharina L Hammer | 1999 | Struer Svømmeklub | 50.94 | ||||||
2 | Iben Damsgaard | 2000 | Skive Svømmeklub Poseidon | 53.00 | ||||||
3 | Anne Sofie V. Sølvkjær | 2000 | Thisted Svømmeklub | 54.29 | ||||||
4 | Naja Holmgaard | 2001 | Struer Svømmeklub | 55.59 | ||||||
5 | Anja Malczynska | 2001 | Holstebro Svømme Club | 59.10 | ||||||
6 | Camilla Madvig | 2000 | Herning Svømmeklub | 59.56 | ||||||
7 | Amalie Søby Mortensen | 2001 | Herning Svømmeklub | 59.60 | ||||||
8 | Johanne Kappel | 1999 | Thisted Svømmeklub | 1:01.46 | ||||||
9 | Isabella Bach | 2002 | Holstebro Svømme Club | 1:02.30 | ||||||
10 | Frederikke Nielsen | 2000 | Egvad Svømmeklub | 1:04.74 | ||||||
11 | Thea Søe Bach | 2002 | Thisted Svømmeklub | 1:05.45 | ||||||
12 | Line Mia Jensen | 2000 | Herning Svømmeklub | 1:06.98 | ||||||
13 | Natashja Hansen | 2001 | Egvad Svømmeklub | 1:07.41 | ||||||
14 | Cecilie Thuesen | 2002 | Herning Svømmeklub | 1:12.14 | ||||||
15 | Lærke Kaarsholm Jakobsen | 2001 | Holstebro Svømme Club | 1:13.08 | ||||||
16 | Freja Due Hussak | 0 | Herning Svømmeklub | 1:14.34 | ||||||
17 | Caroline Clausen | 2000 | Herning Svømmeklub | 1:14.60 | ||||||
18 | Sofie B Larsen | 2000 | Struer Svømmeklub | 1:16.29 | ||||||
19 | Camilla S Mortensen | 2003 | Struer Svømmeklub | 1:17.74 | ||||||
20 | Sarah Bryld Jensen | 2001 | Egvad Svømmeklub | 1:18.42 | ||||||
21 | Sofie Astrup | 2001 | Struer Svømmeklub | 1:26.49 | ||||||
22 | Linea Pinnerup | 2002 | Struer Svømmeklub | 1:28.55 | ||||||
23 | Maja Stie Svensgaard | 2002 | Struer Svømmeklub | 1:31.45 | ||||||
24 | Camilla Kjær | 2003 | Thisted Svømmeklub | 1:37.34 | ||||||
25 | Anna Pedersen | 2001 | Struer Svømmeklub | 1:42.74 | ||||||
Løb 12, 50m Brystsvømning Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Mark Jensby Madsen | 1999 | Thisted Svømmeklub | 54.82 | ||||||
2 | Mikkel Thagaard Jakobsen | 2000 | Struer Svømmeklub | 55.08 | ||||||
3 | Arnas Jefimanka | 1999 | Herning Svømmeklub | 55.33 | ||||||
4 | Kristian Avnskov Pedersen | 2000 | Skive Svømmeklub Poseidon | 55.58 | ||||||
5 | Jonas Lund | 1999 | Holstebro Svømme Club | 56.64 | ||||||
6 | Morten Husted | 2000 | Skive Svømmeklub Poseidon | 58.47 | ||||||
7 | Oliver Bech | 2000 | Thisted Svømmeklub | 1:01.30 | ||||||
8 | Mads F. Nielsen | 1999 | Durup IF | 1:02.91 | ||||||
9 | Anders Thingstrup Mehlsen | 2001 | Herning Svømmeklub | 1:03.13 | ||||||
10 | Lukas Møller | 2000 | Herning Svømmeklub | 1:03.16 | ||||||
11 | Magnus Vestbjerg-Nielsen | 1999 | Thisted Svømmeklub | 1:03.27 | ||||||
12 | Jacob Nyvang Jensen | 1999 | Thisted Svømmeklub | 1:03.45 | ||||||
13 | Alexander Dahl | 2000 | Thisted Svømmeklub | 1:05.77 | ||||||
14 | Mathias Rasmussen | 2001 | Holstebro Svømme Club | 1:05.98 | ||||||
15 | Anders Storgaard Nielsen | 2000 | Thisted Svømmeklub | 1:07.14 | ||||||
16 | Victor Bjerre | 2001 | Herning Svømmeklub | 1:07.58 | ||||||
17 | Jens Jacob Ludvigsen | 2001 | Struer Svømmeklub | 1:13.44 | ||||||
18 | Magnus Vilsgaard Nyggaard | 2001 | Struer Svømmeklub | 1:13.56 | ||||||
19 | Mathias Mortensen | 2002 | Herning Svømmeklub | 1:13.74 | ||||||
20 | Jeppe Stensfeldt | 2000 | Herning Svømmeklub | 1:14.43 | ||||||
21 | Andreas Thesbjerg | 2001 | Struer Svømmeklub | 1:28.96 | ||||||
22 | Magnus Hilstrøm | 2001 | Thisted Svømmeklub | 1:29.45 | ||||||
23 | Mads Godiksen | 2001 | Struer Svømmeklub | 1:32.43 | ||||||
24 | Jacob Thesbjerg | 2003 | Struer Svømmeklub | 1:40.25 | ||||||
- | Aksel Dam | 2000 | Herning Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Christian Hovmark | 2001 | Thisted Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 13, 4X25m Frisvømning Mix, Finaler |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 07 maj 2011 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:34 |